Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Po hlavě do toho!!!!!

 

V sobotu 14.4. jsme s Luďou poprvé vytáhli kola. Dali jsme si pár km na rozjezd, celý výlet byl koncipovaný jako strategická schůzka LM a Baggio Touru. Projednali jsme firemní politiku a ,možnosti vzájemné spolupráce. Vše dopadlo gut a jsme pozitivnmě naladěni do nové turistické sezony.

 

       

   

     


 

 

 

 

 

 POZOR ZMĚNA!!!

  

 Ahoj vodáci ( i nevodáci ) . Nějak po krátké debatě.........

............. Obrazek     jsme se tuná zhodli, že termín na Vltavu 2009 by v rámci změněných změn ve změnách mohl být v týdnu od 1.8. do 8.8. Zase bych to viděl tak na 5 - 6 dní, které ještě upřesním.   Hlasy o soumaráku jsem bral v potaz, ale je to možné až na základě sjízdnosti, což je velmi nejisté v této době. Ale to necháme až na červenec. Termín je proti předchozím rokům posunut na pozdější dobu, protože jsme se rozhodli provozovat jízdu na kole a rádi by jsme se zůčastnili Rally Adriatica, kde chce naše stáj  dosáhnout na stupně vítězů. A zároveň by vedení CK chtělo otevřít dveře novým adeptům na vodáky, tak aby moravská sekce nebyla zase v drtivé menšině.

 

 Případné výhrady , či návrhy jiné zasílejte v dostatečném předstihu na adresu : U Cechmistra 15, Mohelnice 789 85,

tel,fax : 583 430 486 ( vyřizuja p. Žabák ).

 

 

.

.

.

Vážení přátelé,

 

 

 

je mi ctí Vás za CK Baggiotour i v letošním roce pozvat na tradiční sjezd řeky Vltavy. Předpokládaný termín je v týdnu mezi 16. a 22. červnem 2008. Termín byl vybrán ve spolupráci s ČAVŠ, není se tedy třeba obávat nepřízně počasí a jiných nepříjemností.

 

 

 

Žádám Vás tímto o rychlé  potvrzení účasti. Jelikož se v tomto roce jedná již o jubilejní 30tý ročník, předpokládá se velký zájem veřejnosti. Z kapacitních důvodů je možné na daný termín zajistit maximálně 159 míst. Tak neváhejte, kdo zaváhá nejede!!!

 

 

 

 

 

Předpokládaná doba zapůjčení lodí je 4-5 dnů. Cena místa v lodi je 150 Kč na den. Protože je nutné objednat lodě co nejdříve je nutné do konce dubna složit zálohu na objednávku 400 Kč za osobu. To prosím udělejte osobně, nebo na účet u KB č.191192370237/100 s označením pro příjemce „VLTAVA“.

 

 

 

 

 

 

Kontakt: Roberto Baggio, tel:+420 777 605 041

 

 

--------------------------------------------------------------------------

Vážení kolegové a kolegině, tímto Vás oficiálně zvu na letošní expediční výpravu po řece Vltavě.

 

Motto:

Z poslední výpravy po lemuřích stopách si naši přírodovědci dovezli několik exemplářů dosud nepopsaných rostlin. Po důkladném prozkoumání našimi biochemiky bylo shledáno, že by se tyto rostliny dali velice dobře využít v průmyslovém měřítku k výrobě speciálních léčivých destilátů. Našim úkolem tedy je prozkoumat břehy, a zajistit nějaké sazenice , které v budoucnosti zachrání lidstvo.

Seznam potřebného vybavení ( podle specializací ):

Motyčka, mikroskop, tropický oblek, tabák na vykuřování moskytů, herbář, tužka, zápisník, destilované protijedy proti hadímu ušknutí, kompas.

 

Itinerář:

 

So - 1.8.09 - sraz ve stanovený čas na GPS souřadnicích, které Vám z  důvodu utajení budou zaslány těsně před zahájením akce.

Ne - St - provádění výzkumu v terénu, přesuny mezi lokalitami na lodích.

Čt - 6.8.09 - ukončení expedice, další výzkumu bude probíhat ve specializovaných laboratořích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Důležité /sůrné/ :

Z důvodu obrovského zájmu našich i zahraničních vědců a expertů je nutné včas zablokovat všechny lodě v půjčovnách, tak aby nás v našem nadcházejícím oběvu nikdo nepředběhl. Z tohoto důvodu jsem nucen vybrat od každého člena výpravy nevratnou kauci 1500,-Kč. Tyto prostředky budou použity na zapůjčení lodí, zaplacení domorodých nosičů, ubytování, nákup munice a pastí na medvědy a v neposlední řadě klacků na hady.

.

.

.

.

 

 

ZÁLOHU PROSÍM UHRAĎTE DO KONCE MĚSÍCE. DĚKUJI

.

 Způsob úhrady :                    /clanky/blizsi-info_---vltava-09

.

 

 

 

 

Attention!!!

 

 

15.7.2011

 

Vážení kolegové, vědci, technický a doprovodný personále,

s politováním vás musím informovat o tom, že nám bylo ukradeno prvenství nálezu živočišného druhu obývajícího neproniknutelné hvozdy v okolí horního toku Vltavy.

Zápisky, které se našly v táboře nedávno zmizelé expedice tvořené zástupci americké NSA a NASA, švýcarského CERNU a jihokorejských vědců popisují jejich setkání s neznámým druhem, zřejmě savcem.

Podle popisu, ale profesor Baggio může téměř s jistotou prohlásit, že nejde o ufo, jak by se zdálo z celkových anomálií v této oblasti, ale našimi výpravami již potvrzeného výskytu Lemura Vltavského, který však zatím nebyl publikován.

Z toho vyplývají nové cíle naší expedice:

1.       Hlavní úkol je dokázat vědecké obci, že prvenství v objevu tvora, kterého jsme pracně pojmenovali Lemur Vltavský patří nám.

2.       Odchytit samičku a pokusit se o spáření s již domestikovaným exemplářem Lemura, který je nyní zkoumán v laboratořích profesora Baggia.

3.       Potvrdit teorii profesora Baggia, že Lemur Vltavský je dalším článkem ve vývoji homo sapiens.

Vzhledem k pokročilému stádiu výzkumu Lemura Vltavského by nemělo být splnění těchto úkolů obtížné. Prosím sledujte bedlivě tyto stránky. Budou zde publikovány stěžejní informace z rozsáhlého výzkumu tohoto tvora, kterého nyní již prakticky můžeme nazývat HOMO LEMURUS PIVUS.

 

 

 

fotografie0452.jpg

fotografie0432.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Nenechte si ujít již zítra lemuří fyziogie. 

 

 

www.baggiotour.estranky.cz/clanky/vltava--2011-archiv.html